Okolice   Historia   Poleć nas   Napisali o nas
Pogoda
Pogoda Marcinowice z serwisu
  sowa   pl | en | de  

regulamin

 

Na podstawie art. 8 ust. 1 Ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. nr 144, poz. 1204 z 2002 r.), Ślężański Młyn Zagroda Turystyczna Szczepanów 30, 58-124 Marcinowice publikuje poniżej regulamin Newslettera:

 

 1. Usługa newslettera świadczona jest przez Ślężański Młyn na zasadach określonych w niniejszym Regulaminie. Przed wyrażeniem zgody na korzystanie z usług newslettera należy uważnie zapoznać się niniejszym Regulaminem.

 2. Newsletter jest bezpłatną usługą, polegającą na informowaniu Użytkowników o promocjach, konkursach, wydarzeniach, nowościach i ofertach poprzez cykliczne wysyłanie wybranych przez Ślężański Młyn treści drogą elektroniczną w postaci listu elektronicznego.

 3. Dla korzystania z usługi wymagany jest komputer z dostępem do Internetu, przeglądarka internetowa oraz czynna i prawidłowo skonfigurowana poczta elektroniczna.

 4. Zarejestrowanie się w Bazie przez Użytkownika stanowi wyrażenie przez Użytkownika zgody na otrzymywanie bezpłatnego newslettera.

 5. Zarejestrowany Użytkownik w każdej chwili może zmienić adres, na który jest wysyłany newsletter lub zrezygnować z dalszego jego otrzymywania drogą mailową pod adresem kontakt@slezanskimlyn.wroc.pl.

 6. Akceptacja regulaminu przez użytkownika jest równoznaczna z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych związanych z obsługą newslettera.

 7. Ślężański Młyn nie będzie udostępniać powierzonych mu adresów poczty elektronicznej osobom trzecim.

 8. Ślężański Młyn zastrzega sobie prawo do:
  a.
  czasowego wyłączania usługi newslettera, jeżeli będzie to niezbędne ze względów technicznych (np. konserwacja, modyfikacje lub naprawa systemu),

b. zmian w regulaminie bez konieczności informowania użytkowników,

c. całkowitego zaprzestania świadczenia usługi w ramach newslettera po uprzednim powiadomieniu jego użytkowników, bez podania przyczyny,

d. usunięcia konta, którego użytkownik naruszył niniejszy Regulamin lub prawo obowiązujące w Rzeczpospolitej Polskiej, albo też podejmuje działania ingerujące w niezakłócone korzystanie z usługi przez innych użytkowników.

 

 

 

 

 

 

 

Ślężański Młyn Restauracja Hotel Stajnia Szczepanów 30 58-124 Marcinowice tel. fax +48 74 850 77 09 kontakt@slezanskimlyn.wroc.pl